This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32785
€62,000.00

Apartament ne shitje tek "Varri i Bamit"!

Postuar Apr 05, 2019 | Vizita: 44
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Varri i Bamit Rr."Xhanfize Keko". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 76.16 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne nje zonte te frekuentuar dhe preferuar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : ME020419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€60,000.00
€44,000.00
€75,000.00
€64,800.00
Go to top