This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32788
€400.00

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik!

Postuar Apr 05, 2019 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Ballkoni lidhe soxhornon me njeren nga dhomat e gjumit ku te ofron pamje mahnitese nga kopshti zoologjik. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret dopio xham dhe grila. Zona ne te cilin eshte pozicionuar eshte e preferuar. Na kontaktoni per viziten ne prone!Id e prones : AZ040419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
Tirane
Postuar Apr 01, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
€350.00
€1,400.00
Go to top