This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32789
€160.00

Dyqan me qira tek Prek Cali

Postuar Apr 05, 2019 | Vizita: 3
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”.
Dyqani ka sipërfaqe 20 m² dhe ndodhet pranë rrugës kryesore.
Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar.
Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 11, 2019 tek Dyqan me qera
€70.00
Shkoder
Postuar Mar 16, 2019 tek Dyqan me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Mar 16, 2019 tek Dyqan me qera
€560.00
Shkoder
Postuar Mar 16, 2019 tek Dyqan me qera
€1,200.00
Go to top