This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32790
€75,000.00

Shitet apartamenti 2+1 tek Rezidenca Alpha

Postuar Apr 05, 2019 | Vizita: 38
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Alpha. Me siperfaqe 100 m2, i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, kuzhine-ngreni-ndenje me dalje ne ballkon. Cilesi e larte ndertimi, orientim shume i mire i cili mundeson ndricim dhe ajrim natyral gjate gjithe dites. Rezidenca ofron sherbime te ndryshme si: klinika, laborator mjekesore, farmaci, supermarket, pastrim kimik, restorante, bar-kafe, etj Kontakto: Tel: 0698021111 E-mail: rezidenca.alpha@gmail.com

Rezidenca Alpha


Email

Tirane
Postuar Mar 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€550,000.00
€39,200.00
€85,000.00
Go to top