This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32791

Toka për shitje në Ulqin

Postuar Apr 05, 2019 | Vizita: 10
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje dy toka të ndodhura në Bregna Reç, Ulqin.
Sipërfaqja e pronave është përkatësisht 5155 m² dhe ka dokumentacion të rregullt.
Pronat janë të përshtatshme për përdorime nga më të ndryshmet për ndërtim: si vilë private, hotel etj., ose bujqësi etj.
Zona përreth është shumë e qetë dhe me ajër të pastër.

——————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 05, 2019 tek Toke ne shitje
€125,000.00
Shkoder
Postuar Apr 06, 2019 tek Toke ne shitje
€72,600.00
Shkoder
Postuar Apr 09, 2019 tek Toke ne shitje
€36,000.00
Shkoder
Postuar Apr 09, 2019 tek Toke ne shitje
€25,000.00
Go to top