This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32794
€240.00

🏠 Jepet me qira Ambient biznesit sip 50m2

Postuar Apr 05, 2019 | Vizita: 13
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
🏠 Jepet me qira Ambient biznesit sip 50m2 ,
I pershtatshem per Klinik Dentare , Agjensi Turistike ,

📍Ndodhet prane Katedrales , Shkoder

💶Cmimi 30.000 Leke / muaji

📌Fiksoni takim tani per te pare pronen!

📲 Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398
viber dhe whatsapp
🎯Agjensia e Sherbimeve Extra.
🧩agjensiaextra.com

Amarildo


Email

Tirane
Postuar Apr 03, 2019 tek Te ndryshme
€266,000.00
Shkoder
Postuar Apr 09, 2019 tek Te ndryshme
€500.00
Shkoder
Postuar Apr 11, 2019 tek Te ndryshme
€640.00
Shkoder
Postuar Apr 11, 2019 tek Te ndryshme
€2,000.00
Go to top