This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32795
€22,350.00

Apartament 1+1 për shitje në Tophanë

Postuar Apr 06, 2019 | Vizita: 29
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Eqerem Çabej”, Tophanë.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë.
Sipërfaqja e apartamentit është 46 m² dhe ofron: – sallon + kuzhinë
– një dhomë gjumi
– një banjo
– ballkon
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar i gjithi në pllakë
– dhoma e gjumit është me parket
– ka kondicioner në sallon
– ballkoni është i mbyllur
– apartamenti ka dopio-izolim
Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 28 milion lekë
——————————–————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€70,000.00
€80,000.00
€64,000.00
€110,000.00
Go to top