This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32796
€60,000.00

Apartament ne shitje tek Kodra e Diellit!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 875
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit shume prane qendres Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe totale prej 71 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe punime mjaft cilesore. I shtruar me parket , dritare dopio xham dhe grila. Shitet dhe i mobiluar. Zona eshte mjaft e populluar dhe e preferuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ050419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€77,800.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,450.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,750.00
Go to top