This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32797
€44,000.00

Apartament 1+1 për shitje në Xhabiej

Postuar Apr 06, 2019 | Vizita: 10
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Xhabiej, pranë rrugës kryesore.
Apartamenti ka sipërfaqe 58.5 m² dhe ndodhet në katin e tretë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– një dhomë gjumi
– një banjo
– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i rikonstrukturuar kohët e fundit
– salloni dhe dhoma e gjumit janë me parket
– ka instalime të reja elektrike
– banjo e kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura
– ka të gjitha elektroshtëpiaket e duhura
– ka kondicionerë në sallon dhe dhomën e gjumit
– pozicioni i apartamentit mundëson ndriçim të bollshëm
– ballkoni është i mbyllur.

Apartamentit ofrohet në shitje i arreduar.

🏷ÇMIMI: 5’500’000 lekë
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Mar 26, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,600.00
Tirane
Postuar Mar 26, 2019 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder
Postuar Mar 26, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane
Postuar Mar 26, 2019 tek Apartamente ne shitje
€51,100.00
Go to top