This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. Cilësitë e tokës: – Prona ndodhet n...

Postuar Jul 16, 2019  tek Toke ne shitje
€32,700.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 300 m2 ne Sauk. Trualli eshte i pershtatshem vetem per banim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€36,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dyn...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€72,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç me sipërfaqe 8 dynym. Toka ndodhet shumë afër Bypass-it. Zotëron dokumentacion të rregullt pr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€12,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Hekurudhore, te Ura e Kuçit. ✔Cilësitë e tokës: – Ndodhet s...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€25,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane. Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet në një zo...

Postuar Jun 25, 2019  tek Toke ne shitje
€72,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë-arë me sipërfaqe 9 dynym. Prona ndodhet në Melgushë. Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 500’...

Postuar Jun 22, 2019  tek Toke ne shitje
€38,900.00
Tirane

Ne autostraden Tirane-Durres shitet truall me siperfaqe 2800 m2. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 444 m2 ku momentalisht funksionon...

Postuar Jun 18, 2019  tek Toke ne shitje
€566,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit. Toka zotëron dokume...

Postuar Jun 18, 2019  tek Toke ne shitje
€53,300.00
Tirane

Shitet truall ne Kamez me siperfaqe 3500 m2. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€107,000.00
Tirane

Shitet truall ne Zall-Herr. Trualli ka siperfaqe totale prej 30 dylym, por nuk shitet me pak se 6 dylym. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€210,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus ,Shkoder 💶Cmimi 89.000€ 📌...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1120 m² në rrugën “1 Qershori”, Kiras. Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 6’000...

Postuar Jul 18, 2019  tek Toke ne shitje
€49,060.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”. Në një pjesë të truallit është ndërtuar nj...

Postuar Jul 18, 2019  tek Toke ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall + ndërtesë me sipërfaqe 243 m² me vendndodhje: rruga “Pogej”. ✔Karakteristikat e truallit: – Ka një n...

Postuar Jul 08, 2019  tek Toke ne shitje
€65,000.00
Durres

Shitet truall me siperfaqe 1000 m2 ne Durres. Ne truall ndodhet dhe 1 shtepi i cili ka ne perberje 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. I pajisu...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€120,000.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 2000 m2 prane Teg-ut. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mi...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€135,000.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 8600 m2 ne Berxulle. Trualli ndodhet ne rruge kryesore shume i pershtatshem per biznes. I pajisur me dokumentacion te rr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€344,000.00
Tirane

Shitet truall 540 m2 ne Kashar. Ne truall ndodhet nje vile 2-kateshe, faze tulle. Kati i 1-re ka ne perberje 1 soxhorno, 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€178,000.00
Tirane

Shitet shtepi private dhe toke prane farmacise 10, rruga e Dibres. Toka ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 118 m2. Shtepia...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€160,000.00
Go to top