This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32801
€400.00

Apartament me qera ne Laprake!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 223
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Laprake, 5 minuta larg kupoles. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi te vecante, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i shtruar me parket dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet te ofron shume facilitete e mundshme, stacion urbani, spitalet, universitet etj. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM050419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€500.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top