This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32812
€400.00

Apartament me qera ne Qender!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 118
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender prane Piaces. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 90 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + ambientin e kuzhines dhe 1 tualet. Eshte ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi dhe ka hapesira te bollshme dhe funksionale. I lokalizuar ne zemer te Tiranes me cdo facilitet te mundshem. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ230119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€450.00
€400.00
€600.00
Go to top