This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32815
€95,000.00

Apartament ne shitje tek Rruga Kavajes!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 239
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kavajes, perballe xhamise. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 92 m2 te perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet, 1 korridor shperndares dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet te mundeson te gjitha facilitet e mundshme te jeteses. Ndodhet vetem 5 minuta ne kembe larg qendres. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Apartamenti jepet edhe me qera per banim ose zyra. Cmimi i apartamentit per banim 350 euro. Cmimi i apartamentit per zyra 450 euro. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM060419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€57,000.00
€105,000.00
€120,000.00
€220,000.00
Go to top