This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32817
€344,000.00

Shitet truall ne Berxulle!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 151
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet truall me siperfaqe 8600 m2 ne Berxulle. Trualli ndodhet ne rruge kryesore shume i pershtatshem per biznes. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : KM060419-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€36,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€178,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€135,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€140,000.00
Go to top