This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32856
€83,400.00

Apartament ne shitje ne Astir!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 410
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe prej 139 m2. Ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punimet e apartamenti jane mjaft cilesore. I lokalizuar ne nje zone ne zhvillim dhe te preferuar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : DB120419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€84,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€33,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€43,200.00
Go to top