This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32858
€83,400.00

Apartament ne shitje prane Ministrise se Drejtesise!

Postuar May 21, 2019 | Vizita: 430
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i pare, prane ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te nje pallati ekzistues. Ka planimetri mjaft funksionale me siperfaqe prej 101 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Gjendja e apartamentit eshte shume e mire, me punime mjaft cilesore dhe bashkekohore nga pronaret. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket ndersa soxhorno ne pllake, dritaret jane te pajisura me grila. Zona ne te cilen eshte i pozicionuar apartamenti te krijon te gjitha lehtesirat si: stacion urbani, fakultete etj. Ndodhet vetem 3 minuta ne kembe nga qendra. Ofron gjithashtu mundesine e parkimit. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Nje mundesi per mos tu humbur!Id e prones : ME120419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 10, 2019 tek Apartamente ne shitje
€23,450.00
Shkoder
Postuar May 11, 2019 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Shkoder
Postuar May 11, 2019 tek Apartamente ne shitje
€30,000.00
€119,000.00
Go to top