This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32871
€114,418.00

Shiten apartamente tek Rruga e Dibres!

Postuar May 23, 2019 | Vizita: 268
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shiten apartamente 3+1 prane spitaleve, tek rruga e Dibres. Apartamenten ndodhen ne nje kompleks te ri banimi e cila eshte drej perfundimit me punime mjaft cilesore. Planimetrite jane te organizuara ne menyre funksionale dhe hapesira teper te bollshme. Kane siperfaqe prej 134.61 m2 te perbere ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhen perkatesisht ne kat te 6-te dhe 8-te. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!Id e prones : ME150419-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€44,000.00
€107,000.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€82,400.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€34,600.00
Go to top