This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32872
€1.00

🥇Kompania Extra ofron per shitje 25 apartamente

Postuar Apr 15, 2019 | Vizita: 34
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
🥇Kompania Extra ofron per shitje
25 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin!

đź“ŤKompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga Deti ndodhet ne Kune Shengjin!

âś…Parking personal per apartament te blere

âś…Ashensor , sistem sigurie dhe mirembajtje 24ore per 365 dite te vitit.
âś…Ndertim me cilesi maksimale me kushte bashkohore.
âś…Ofrojme garanci te plote per cilesine e punimeve.
âś…Mundesi blerje me keste dhe mundesi kleringu.

📲Kontakto Adminsitrotorin e Agjensise
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

Amarildo


Email

€53,000.00
€85,000.00
€59,950.00
€150,000.00
Go to top