This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32874
€140,000.00

Shitet truall ne Sauk!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 366
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet truall me siperfaqe 840 m2 ne Sauk. Trualli ndodhet ne rruge kryesore, prane xhamise. Me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Ofrohet mundesia e shkembimit te truallit me nje apartament tek Tirana e Re. Per me shume detaje na kontaktoni!Id e prones : BL150419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€135,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Toke ne shitje
€107,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Toke ne shitje
€210,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Toke ne shitje
€566,500.00
Go to top