This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32882
€85,000.00

Shitet apartamenti 2+1 prane QSUT

Postuar Apr 16, 2019 | Vizita: 253
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne nje nga rezidencat me prestigjoze te zones shitet apartament 2+1 me siperfaqe100 m2. I mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, kuzhine-ngrenie-ndenje me dalje ne ballkon. Apartamenti ka orientim shume te mire i cili mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ne rezidence do te gjeni cdo facilitet te nevojshem per nje jetese komode, gjithashtu gjelberimi dhe ajeri i paster jane prezent ne cdo stine te vitit.

Kontakte:
Tel: +355698021111
E-mail: rezidenca.alpha@gmail.com

Rezidenca Alpha


Email

Tirane
Postuar Apr 27, 2019 tek Apartamente ne shitje
€108,322.00
€41,000.00
€65,000.00
€59,000.00
Go to top