This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32884
€450.00

Apartament me qera prane Stadiumit Dinamo!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 148
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Zef Jubani, prane stadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet. Eshte ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar. I lokalizuar ne zone te preferuar me akses te lehte ne te gjitha anet e qytetit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ150419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€700.00
€450.00
€400.00
Go to top