This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32885
€35,000.00

Apartament ne shitje tek Rruga Bardhyl!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 861
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 tek rruga Sitik Cico, Brryli. Ndodhet ne katin e 1-re me lartesi 1 m nga toka. Apartamenti ka siperfaqe 35 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 tualet. I lokalizuar ne rruge kryesore ne unazen e vogel. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME160419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Apartamente ne shitje
€49,500.00
€45,000.00
€87,750.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Go to top