This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32886
€80,000.00

Apartament ne shitje/qera ne Astir!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 714
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e organizuar me siperfaqe prej 125 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 aneks, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi dhe i shtruar me parket cilesore. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Sipas interesit te klientit te ofron mundesi parkimi ne garazh nentokesor me kosto extra. Cmimi i apartamentit pa garazhin 80.000€ . Cmimi i apartamentit perfshire garazhin 85.000€ . Cmimi i apartamentit per qera 300€ . Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB150419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Shkoder
Postuar Oct 30, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top