This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32903
€80,000.00

Apartament ne shitje tek 21 Dhjetori!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 915
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 65 m2 te perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi dhe dritare termike me grila persian. Mundesi parkimi ne ambientet e pallatit. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe te krijon shume lehtesira si: shkolla fillore, gjimnaz, poliklinika si dhe shume prane qendres. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone kontaktoni Ketjonin ne nr. 0692251209!
Id e prones : KM160419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€85,000.00
€72,100.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
€77,000.00
Go to top