This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32904
€64,000.00

Okazion-Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 1591
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek ish-markata e vjeter ne Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 ballkon dhe 2 tualete. Orientimi eshte Jug-Lindje. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe shitet bosh. I pajisur me instalime per sistem kondicionimi dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. I lokalizuar ne nje zone te preferuar dhe mjaft te qete. Nje rast per mos tu humbur. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AF170419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€40,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€63,400.00
Go to top