This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32908
€550.00

Shitet/me qera ambient komercial tek Zogu i Zi!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 386
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ose jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 122 m2 me perberje 1 hapesire boshe (open space) dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, market, showroom etj. I pozicionuar shume prane rruges kryesore dhe ne nje zone te populluar. Cmimi i diskutueshem. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne nr. 0692251209!
Id e prones : KM180419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 13, 2019 tek Te ndryshme
€820.00
Shkoder
Postuar Aug 13, 2019 tek Te ndryshme
€595,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Te ndryshme
€20,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Te ndryshme
€135,000.00
Go to top