This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32915
€500.00

Ambient biznesi me qera tek Rruga e Elbasanit!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 232
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient biznesi tek rruga e Elbasanit, shume prane rruges kryesore. Ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 80 m2. Ambienti eshte i ndare ne dy kate ne formen e duplexit me shkalle druri nga brenda dhe 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami ku mund te reklamohet biznesi juaj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AF180419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€800.00
€400.00
€550.00
€185,400.00
Go to top