This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32922
€250.00

Apartament me qera tek Vasil Shanto!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 317
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet apartament 2+1 me qera per banim ose zyra prane shkolles Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur dhe jepet me qera bosh. Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra pasi eshte i pozicionuar prane rruges kryesore. Cmimi i qerase per zyra eshte 400€. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ180419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€40.00
€400.00
€500.00
Go to top