This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32923
€45,000.00

Okazion-Shitet apartament 1+1 ne Hamallaj!

Postuar May 28, 2019 | Vizita: 834
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tani qe vera po afron ku ka me mire se nje apartament buze detit. Super okazion ne Hamallaj. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Te ofron pamje mahnitese nga deti dhe relaksin e kerkuar gjate pushimeve. Na kontaktoni per te mos e humbur mundesine!
Id e prones : BL200419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane
Postuar Jun 02, 2019 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€78,000.00
Shkoder
Postuar Jun 06, 2019 tek Apartamente ne shitje
€27,000.00
Go to top