This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32929
€111,000.00

Apartament ne shitje tek Liqeni i Thate!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 319
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka nje planimetri mjaft funksionale me hapesira te bollshme. Siperfaqja totale eshte 123.5 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ220419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€85,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,420.00
€62,000.00
€60,000.00
Go to top