This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32939
€85,300.00

Apartamente ne shitje tek Rruga e Dibres!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 252
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shiten apartamente 2+1 tek rruga e Dibres. Apartamenten ndodhen ne kat te 8-te te nje pallate te ri me punime mjaft cilesore. Kane siperfaqe prej 100.35 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!Id e prones : ME230419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€350,000.00
€87,500.00
€105,000.00
€120,000.00
Go to top