This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32990
€40,400.00

Apartament ne shitje tek Rruga Myslym Keta!

Postuar Jun 10, 2019 | Vizita: 552
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 68.43 m2 dhe ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jane kryer punime shume cilesore. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM250419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€117,000.00
€150,000.00
Shkoder
Postuar May 10, 2019 tek Apartamente ne shitje
€23,450.00
Shkoder
Postuar May 11, 2019 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Go to top