This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32994
€48,000.00

Apartament ne shitje tek Ali Demi!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 578
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 63.5 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Njera nga dhomat eshte e shtruar me parket, por ka nevoje per investime te brendshme. Ideale per ata qe duan ta arredojne sipas deshires. Apartamenti te ofron pamje nga fusha e Ali Demit. Cmimi i favorshem. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF010519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€51,100.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€65,800.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€61,600.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€52,500.00
Go to top