This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32996
€50,681.00

Apartament ne shitje tek rruga Myslym Keta!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 598
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 tek rruga Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme me siperfaqe totale prej 85.9 m2. E perbere ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jane kryer punime shume cilesore. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM250419-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€51,240.00
Shqiperi
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
€36,200.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Go to top