This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "isa Boletini". Dyqani ka sipërfaqe 50 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore. Cilësitë e dyqa...

Postuar Aug 31, 2019  tek Dyqan me qera
€205.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë r...

Postuar Aug 31, 2019  tek Dyqan ne shitje
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej. Ambienti ka një sipërfaqe 44 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e ...

Postuar Aug 31, 2019  tek Dyqan ne shitje
€70,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e d...

Postuar Aug 31, 2019  tek Dyqan ne shitje
€300,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rrug...

Postuar Aug 21, 2019  tek Dyqan me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion që e bën ate mjaf...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€410.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Ambienti ka sipërfaqe 51 m² dhe ka një vetratë xha...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€180.00
Tirane

Shitet dyqan tek rruga Kongresi i Manastirit, prane gjimnazit Cajupi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 20 m2 te organ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan ne shitje
€20,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 100 m2 me perberje 1 hapesire bo...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Bllokut. Dyqani ndodhet ne kat zero, pallat i ri, prane rruges kryesore. Ka siperfaqe 44 m2 me hapesire funksionale ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€550.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Rrugen Bardhyl. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 20 m2, i pajisur me fasade xhami te jash...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Don Boskos, prane rruges kryesore. ndodhet ne katin zero me siperfaqe 72m2. Eshte i perbere nga 2 ndarje dhe 1 tuale...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi,...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€600.00
Tirane

Jepet me qera dyqan te Komuna e Parisit. Dyqani ndodhet ne kat zero, me siperfaqe 62m2. I pajisur me fasade xhami dhe qepena metalike. I pershtatsh...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€325.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Astirit, Unaza e Re. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, me siperfaqe 70 m2. Eshte i pajisur me fasad...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€410.00
Shqiperi

Jepet me qera dyqan ne zonen e Bllokut. Dyqani ndodhet ne katin (-1) te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 30 m2 me hapesire te pershtatshme ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€270.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet dyqan ne zonen e Vasil Shantos! Dyqani ka siperfaqe 20 m2 dhe eshte ne kat 0, shume prane rruges kryesore. Dyqani eshte i ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 150 m², I pozicionuar në kat të parë. Dyqani ndodhet në rrugën “Kardinal Mikel Koliq...

Postuar Sep 12, 2019  tek Dyqan me qera
€735.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’. Dyqani ndodhet ne katin p...

Postuar Sep 12, 2019  tek Dyqan ne shitje
€42,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të ...

Postuar Sep 12, 2019  tek Dyqan me qera
€245.00
Go to top