This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33003
€54,000.00

Apartament ne shitje ne Vasil Shanto!

Postuar Oct 15, 2019 | Vizita: 1889
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto, shume prane Kesh-it. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 68 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ne cilen ndodhet eshte e populluar dhe te ofron shume lehtesira si: universitete, stacion urbani, shume prane pikave kryesore te qytetit etj. Cmimi i favorshem. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Shenim: apartamenti nuk shitet me kredi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ030519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€60,000.00
€62,000.00
€57,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€350,000.00
Go to top