This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33025
€73,000.00

Apartament ne shitje ne Yzberisht!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 582
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale me siperfaqe 129 m2. Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 3 tualete dhe 1 ballkon. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : DB070519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€235,400.00
€83,600.00
Shqiperi
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Go to top