This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33026
€77,800.00

Apartament ne shitje tek Kodra e Diellit!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 475
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit 2 vetem per 890 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim ne Residencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 87.34 m2. Organizohet nje nje ambjent ndenjeje te bollshem, 2 dhoma gjumi te cilat shperndahen nepermjet koridorit dhe 1 tualet. Vendodhja eshte nje tjeter aset i apartamentit pasi ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit dhe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Per me shume detaje apo vizten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ060519-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€114,800.00
€111,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Go to top