This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33030
€53,000.00

Apartament ne shitje ne Laprake!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 887
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 prane spitalit Ushtarak, ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 76 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet i mobiluar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ070519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€140,000.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€114,802.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€114,802.00
Go to top