This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33033
€35,750.00

Apartament ne shitje tek Dajti!

Postuar Jun 15, 2019 | Vizita: 582
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Dajtit per vetem 500€/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 71.5 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne zone mjaft te qete me cmim te favorshem. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME080519-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€35,000.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€80,000.00
€64,000.00
Go to top