This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33039
€65,000.00

Apartament ne shitje tek Rruga e Elbasanit!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 604
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe 50 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime teper cilesore, e shtruar me parket dhe shume modern. Vendodhja eshte nje tjeter aset i apartamentit pasi ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit dhe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF080519-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
€94,100.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
€77,800.00
Go to top