This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33041
€117,000.00

Apartament ne shitje tek Rruga e Elbasanit!

Postuar Jun 18, 2019 | Vizita: 139
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit, 150 m larg shkolles se baletit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale me siperfaqe 100 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 2 tualate. Apartamenti eshte i shtruar me parket, punime cilesore dhe teper moderne. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe e frekuentuar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF080519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 22, 2019 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
€36,100.00
Shkoder
Postuar Jun 22, 2019 tek Apartamente ne shitje
€47,500.00
€95,000.00
Go to top