This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33044
€150,000.00

Apartament ne shitje prane Juridikut!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 315
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim te nje pallati te ri, pa ashensor. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e rregullt me siperfaqe 117 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi i vecante dhe 1 tualet. Ne apartament jane bere punime te brendshme shume cilesore si: dritare me dopio xham dhe grila, nje pjese e apartamentit eshte e shtruar me parket dhe nje pjese me pllake, tavani me gips, sistem kondicionimi ne cdo dhome, tualeti ka ne perberje vaske dhe dritare. Orientimi eshte Perendim. Shitet i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha lehtesirat e mundshme. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ090519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€45,000.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
€78,000.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top