This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33052
€119,000.00

Duplex ne shitje tek Kodra e Diellit!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 531
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 133.61m2 dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Kati i 1-re ka siperfaqe prej 57.18 m2 te organizuar ne 1 dhome ndenje te madhe dhe 1 tualet. Kati i 2-te ka siperfaqe 51.72 te organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Pallati eshte ne faze ndertimore dhe karakterizohet nga cilesia shume e mire e ndertimit. Vendodhja eshte nje tjeter aset i apartamentit pasi ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit dhe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ100519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€64,800.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€74,925.00
€41,100.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top