This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33074
€1,050.00

Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut.

Postuar May 15, 2019 | Vizita: 57
Zona: Tirane
Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks luksoz.Siperfaqja ambjenit eshte 119m2.ne brendesi te kompleksit ndodhen nje pishine nje kinema dhe nje salle fitnesi.Cmimi 1050 per me shume informacion kontaktoni ne :0698080800 Email:SH.Ajazi@inovest.al

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€160.00
Shkoder
Postuar Apr 29, 2019 tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Apr 29, 2019 tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder
Postuar Apr 29, 2019 tek Apartamente me qera
€10,000.00
Go to top