This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33080
€70,500.00

Apartament ne shitje ne Astir!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 368
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe hapesira te bollshme me siperfaqe 112 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites, orientimi Jug-Perendim. Apartamenti eshte i sapo investuar, ju jep mundesi ta mobiloni sipas deshires suaj. Vendodhja, orientimi dhe facilitetet qe ofron zona e bejne kete apartament shume atraktiv. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB140319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,108.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,600.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€51,100.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€65,800.00
Go to top