This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ambjenti ndodhet ne Fresk, prane TV Tiranes dhe ka nje siperfaqe prej 32 m2. Ështe i pozicionuar ne menyre shume favorizuese per cdo Aktivitet Bizn...

Postuar Nov 02, 2019  tek Dyqan ne shitje
€26,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’. Dyqani ndodhet ne katin p...

Postuar Oct 30, 2019  tek Dyqan ne shitje
€42,000.00
Tirane

Dyqani ndodhet ne Komune te Parist, prane kompleksit Kika i vjeter. Ështe 80 m2, mund te ndahet ne 3 dyane. Ambjenti eshte i pajisur me dokumentaci...

Postuar Oct 19, 2019  tek Dyqan ne shitje
€90,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej. Ambienti ka një sipërfaqe 44 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€70,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katë...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesor...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€185,000.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi tek zona Ambasades Amerikane. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te godines dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,...

Postuar Oct 30, 2019  tek Dyqan ne shitje
€800.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit(Rruga Ëngjëll Mashi). Dyqani është me letra te rregullta Çertifikate pronësie dhe Hipoteke. Sipërfaqia totale 3...

Postuar Oct 25, 2019  tek Dyqan ne shitje
€46.00
Tirane

Dyqani eshte 130 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nderteses. Eshte i pajisur me dokumentacionin perkates. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume...

Postuar Oct 25, 2019  tek Dyqan ne shitje
€208,000.00
Tirane

Dyqani eshte 22 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nderteses. Ështe i pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion na kontaktoni! I...

Postuar Oct 25, 2019  tek Dyqan ne shitje
€18,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në G’juhadol. Dyqani ka një sipërfaqe prej 46 m². ✔Cilësitë e dyqanit: – është i shtruar me...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€90,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’). Dyqani ndodhet ne katin ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe pr...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe pr...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në rrugën “Isuf Sokoli”, Zdrale. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar i gjithi në pllak...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€128,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës. Ka ve...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales. Dyqani ndodhet në katin -1, është i shtruar me ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet dyqan tek rruga Kongresi i Manastirit, prane gjimnazit Cajupi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 20 m2 te organ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€20,000.00
Go to top