This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33171
€60,000.00

Apartament ne shitje tek Fresku!

Postuar Oct 15, 2019 | Vizita: 1264
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakterizohet nga punime cilesore dhe hapesirat e bollshme me siperfaqe 113 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te bollshme, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Dritaret jane te pajisura me dopio xham dhe grila, i shtruar ne pllake. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe ne rruge kryesore. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF290519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€114,800.00
€111,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Go to top