This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33173
€56,000.00

Apartament ne shitje tek Rruga e Dibres!

Postuar Oct 15, 2019 | Vizita: 1562
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane Fakultetit te Mjekesise, tek rruga e Dibres shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 korridor, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mirembajtur dhe hapesira te bollshme e funksionale. Ka hapesire ku mund te behet dhe ne tipologjine 2+1 ne rast se ju nevojiten me shume dhoma. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ290519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€67,500.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€106,000.00
€210,000.00
€55,000.00
Go to top