This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33179
€400.00

Apartament me qera tek Shallvaret!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 227
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Shallvaret. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri, te mireadministruar, me 2 ashensore. Ka siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar me te gjitha facilitet e mundshme. Ofrohet dhe mundesia e shitjes te apartamentit. I pajisur me dokumentacion te rregult hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontakotni!
Id e prones : AZ290519-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€500.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top